Мотошина Michelin Starcross MS3 2.75 -10 37J
Відео 1Фото 2 | Товар застарів 1 080 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина ("): 2.75; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: J; |
Michelin Starcross MS3 2.75 -10 37J 2.5 B 10 " 33 J 2.5 B 12 " 2.5 R 10 " 36 J 33 J 2.5 R 12 " 36 J 2.75 B 10 " 2.75 R 10 " 37 J 37 J 60/100 B 14 " 30 M 70/100 B 17 " 40 M 70/100 B 19 " 42 M 70/100 R 19 " 42 M 80/100 B 12 " 41 M 80/100 B 21 " 51 M 80/100 R 21 " 51 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 B 16 " 51 M 100/90 B 19 " 57 M 110/90 B 19 " 62 M 120/90 B 18 " 65 M 120/90 B 18 " 66 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Starcross MS3 2.75 -10 37J
Ціни на Michelin Starcross MS3 2.75 -10 37J |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross MS3 2.5 R10 33J | від 2 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross MS3 2.5 R12 36J | від 2 816 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross MS3 2.75 R10 37J | від 2 965 грн. | 2 пропозиції |