Кондиціонер Midea MSMB-24HRN1 70 м²
20 550 грн. Купити! Кондиціонер Midea Mission МSMB-24HRN1Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Midea MSMB-24HRN1 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2503/2374 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MSMB-24HRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Midea MSMB-24HRN1:
- Можливість управління через інтернет (Wi-Fi модуль замовляється окремо)
Модификації Midea MSMB-24HRN1
Ціни на Midea MSMB-24HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MSMB-07HRN1 ION 22 м² | від 7 975 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MSMB-09HRN1 ION 26 м² | від 8 155 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MSMB-12HRN1 ION 35 м² | від 12 190 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MSMB-18HRN1 55 м² | від 18 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MSMB-24HRN1 70 м² | від 20 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →