Направленная точка доступа MikroTik mANTBox 15s
Фото 3 |
MikroTik mANTBox 15s
WAN:Ethernet, SFP (оптика)
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:31 dBm, 1 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики mANTBox 15s
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik mANTBox 15s
Усі ціни 32 →MikroTik RB921GS-5HPACD-15S | 6 480 грн. |
Точка доступу MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S) | 6 480 грн. |
Точка доступу Wi-Fi MikroTik RB921GS-5HPacD-15S | 6 282 грн. |
Mikrotik RB921GS-5HPacD-15S (mANTBox 15s) WI-Fi станція | 5 220 грн. |
Точка доступа WiFi MikroTik RB921GS-5HPacD-15S | 6 207 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →