Мотошина Mitas B-4 2.25 -18 42J
Очікується у продажу 2 640 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина ("): 2.25; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: J; |
Mitas B-4 2.25 -18 42J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas B-4 2.25 -18 42J
Ціни на Mitas B-4 2.25 -18 42J |
---|---|---|---|---|
Mitas B-4 2.5 -17 43J | від 1 705 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas B-4 2.5 R17 43J | від 2 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.25 -18 42J WW | від 1 395 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.25 R17 39J | від 2 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.25 R17 39J WW | від 3 691 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.25 R18 42J | від 2 761 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.25 R18 42J WW | від 3 381 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas B-4 2.75 R17 47J | від 3 208 грн. | 1 пропозиція |