Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE 50 м²
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1660/1700 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 2 12 |
Купив два кондиціонери. Обидва показують себе дуже добре. Перед цим були три Штати. LG. Всі пішли на списання, сторонні шуми внутрішніх блоків. Mitsubishi звичайно з LG і порівнювати нічого просто небо і земля. Рекомендую цю модель Mitsubishi дуже тихий на малих обертах, взагалі його роботи не чути. Що потрібна вночі, коли відпочиваєш. Тихий Не помітив користуюся Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE менше місяця |
Купуючи кондиціонер, вибирав надійну, ефективну і тиху модель з якісними повітряними фільтрами. І кондиціонери Mitsubishi Electric серії MSZ підійшли за всіма параметрами. Перше, що мене здивувало, це звук при роботі. Точніше майже повна відсутність звуку. Так, на максимальній швидкості турбовентилятора він, звичайно, чути. Але як тільки в кімнаті досягається потрібна температура і вентилятор скидає обороти, кондиціонер затихає і навіть звичайний звук повітря, що виходить, повністю пропадає. Для домашнього кондиціонера чудова особливість. Не шкодую, що витратився на інверторну модель, тому що саме завдяки цій сучасній схемі управління кондиціонер вміє плавно регулювати холодопродуктивність і та сама безшумність досягається також завдяки роботі інвертора. Вихолоджує кімнату миттєво. Відразу після включення виходить на максимальну потужність і вже через 12-15 хвилин у двох суміжних кімнатах загальною площею близько 32 кв. метрів панує приємна прохолода. Енергоефективний. Відразу після старту, в максимальному режимі він звичайно їсть енергії будь здоровий. Але для підтримки температури йому потрібні буквально крихти. Перевірено, спеціально дивився на електролічильник. Добре очищує повітря. Крім звичайних механічних фільтрів у цій моделі встановлено об'ємний фільтр із платиново-керамічним волокном. Висока ціна. Порівняно з конкурентами дуже висока, але треба розуміти, що такий рівень шуму, енергоефективності та очищення повітря дешевші моделі забезпечити не можуть. Хочете всі перераховані вище плюси – готуйте пристойну суму. |
У моделі багато переваг, але головні - інвертор, безшумність та відмінний набір фільтрів для очищення повітря (ще б пак, адже кондиціонер не з дешевих). Плюс до всього – фірма виробників. Мітсубіші серед кондиціонерів, це майже те саме, що й Епл у смартфонах. Ну чи хоча б як Samsung :) Безпосередньо у роботі кондиціонер виявив себе добре. Охолодження квартири відбувається швидко, а задана температура тримається дуже впевнено. У режимі обігріву результати практично ідентичні, хоча варто сказати, що взимку обігрівати квартиру не вдасться. Втім, пристрій все одно може працювати навіть за мінусових температур, хоча очікувати від нього ефективності радіатора, гадаю, не варто. На обігріві працював лише восени, взимку ще не запускав, бо потреби такої не було. Багато знайомих скаржаться, що кондиціонери при роботі сильно шумлять. Не знаю, як інші, але це працює тихо, нарікань не викликає. Навіть уночі можу спокійно спати при працюючій системі. Завдяки вбудованим фільтрам повітря в кімнаті чисте і свіже, не скажу, що прямий як у гірської річки, але все одно дихати відчутно приємніше і легше. Дизайн простий, тому має підійти під будь-який інтер'єр. Також сподобався пульт дистанційного керування – він компактний і виглядає красиво. За час використання якихось серйозних вад поки не виявив. користуюся Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF35VE/MUZ-SF35VE місяць і більше |
Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE 25 м² | від 24 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF35VE/MUZ-SF35VE 35 м² | від 25 692 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF42VE/MUZ-SF42VE 40 м² | від 37 201 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE/MUZ-SF50VE 50 м² | від 46 399 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →