Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA 68 м² на 3 блоки(ів)
Очікується у продажу 56 750 грн. Тип: мультіспліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 68; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 2190/2380; Потужність в режимі охолодження (Вт): 6800; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 8600; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 50/-; Функції: інвертор |
Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA 68 м²
на 3 блоки(ів)
42 м²
на 2 блоки(ів)
54 м²
на 3 блоки(ів)
68 м²
на 3 блоки(ів)
72 м²
на 4 блоки(ів)
80 м²
на 4 блоки(ів)
83 м²
на 4 блоки(ів)
102 м²
122 м² на 5 блоки(ів)
на 6 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:68 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2190/2380 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-3D68VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Иван
9 січня 2022, 12:53
Показывает ошибку Е6 #
Стоит не оригинальный конденсатор на 50Ф возможно что из за него немного времени работает и уходит в ошибку??? И возможно подключение к данному кондиционеру другой внешний блок от другова производителя???
anonim
21 червня 2020, 08:05
В чем разница между MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-5D102VA и MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-5E #
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA 42 м² на 2 блоки(ів) | від 33 688 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3D54VA 54 м² на 3 блоки(ів) | від 48 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA 68 м² на 3 блоки(ів) | від 56 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4D72VA 72 м² на 4 блоки(ів) | від 65 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4D83VA 83 м² на 4 блоки(ів) | від 89 075 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA 102 м² на 5 блоки(ів) | від 121 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-6D122VA 122 м² на 6 блоки(ів) | від 177 370 грн. | 5 пропозицій |