Кондиціонер Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S 20 м²
Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S 20 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SKM20ZSP-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S 20 м²
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SKM20ZSP-W | 9 680 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SKM20ZSP-W | 9 780 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SKM20ZSP-W | 9 880 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S
Ціни на Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SKM20ZSP-S 20 м² | від 9 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SKM25ZSP-S 25 м² | від 10 904 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SKM35ZSP-S 35 м² | від 13 870 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SKM35ZSP-W 35 м² | від 10 770 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →