Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35LG 32 м²
від 11 151 грн. Купити! Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35LG1Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Mitsushito SMK/SMC35LG 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1230/1160 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SMK/SMC35LG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsushito 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsushito.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsushito SMK/SMC35LG:
Нічний режим
Нічний режим або режим сну дозволяє досягти комфортної температури в приміщенні в нічний час. У цьому режимі вентилятор видає мінімум шуму і дме дуже м'яко, не створюючи протягу.
- Автоматичне розморожування
- Зроблено в Китаї
Нічний режим
Модификації Mitsushito SMK/SMC35LG
Ціни на Mitsushito SMK/SMC35LG |
---|---|---|---|---|
Mitsushito SMK/SMC21LG 20 м² | від 7 875 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsushito SMK/SMC26LG 25 м² | від 9 234 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsushito SMK/SMC35LG 32 м² | від 11 151 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsushito SMK/SMC53LG 47 м² | від 18 358 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsushito SMK/SMC70LG 60 м² | від 23 571 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →