Литий диск Monte Fiore MFW 18 8x18/5x112 ET37 DIA66,6
від 5 048 до 5 570 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Monte Fiore MFW 18 1
Характеристики
Monte Fiore MFW 18 8x18/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Monte Fiore MFW 18 8x18/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Диски Monte Fiore MFW 18 8x18 5x112 ET37 DIA66,6 (HB) | 5 048 грн. |
MONTE FIORE MONTE FIORE MF18 HB R18 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 | 5 431 грн. |
Monte Fiore MFW 18 8x18 5x112 ET37 DIA66.6 HB | 5 570 грн. |
Monte Fiore MFW 18 8x18 5x112 ET37 DIA66.6 HB | 5 240 грн. |
Monte Fiore MF18 HB R18 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 | 5 562 грн. |
Monte Fiore MF18 HB R18 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 | 5 565 грн. |
Monte Fiore Monte Fiore MFW 18 8x18 5x112 ET37 DIA66.6 HB | 5 292 грн. |
Закрити
Схожі