Спальний мішок Naturehike Ultra Light
Фото 5 |
Naturehike Ultra Light легкийкомпресійний мішок |
|
Універсальний спальний мішок-ковдра торгової марки Naturehike характеризується легкою вагою (0.72 кг) і добре підходить для відпочинку в теплу пору року. Як запевняє виробник, комфортно почуватися і не замерзнути під час сну користувач зможе за температури повітря від 8 до 15 °C. Розміри спального мішка Naturehike Ultra Light в розгорнутому вигляді складають 180x65 см, що робить його підходящим вибором для туристів середнього і невеликого зросту зі звичайною статурою.
Зовнішній матеріал виготовлений з нейлону, а внутрішній — з бавовни, що забезпечить як міцність на розрив, так і приємні тактильні відчуття відпочиваючому. В якості утеплювача спальника використовуються синтетичні волокна з щільністю 100 гр/м². Оснащення моделі передбачає внутрішню кишеню, куди можна покласти телефон та інші дрібні предмети, петлі для сушіння, захист від закушування блискавки, можливість з'єднання двох ковдр в одну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Купити Naturehike Ultra Light
Усі ціни 18 →Намет надлегкий двомісний Naturehike Shared 2 NH20ZP091, блакитний 6927595 | 4 430 грн. |
Намет Naturehike Сloud Up 1 Updated NH18T010-T 210T Green (6927595730539) | 4 430 грн. |
Naturehike Намет Naturehike Сloud Up 1 Updated NH18T010-T 210T Green (6927 | 4 430 грн. |
Спальний мішок-ковдра Naturehike Ultralight LW180 правий надлегкий 190/75 | 1 168 грн. |
Спальний мішок-ковдра надлегкий 205/85 см -3/+8/+15 Naturehike Ultralight | 1 450 грн. |