Матрац Neolux Galant 3D 120х190
від 7 579 до 9 156 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:17 см |
Модифікації Neolux Galant 3D 12
Характеристики
Neolux Galant 3D 120х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Neolux Galant 3D 120х190:
- Чохол – жаккард
Де купити Neolux Galant 3D 120х190
Матрас Neolux Галант 3D 120х190 | 7 579 грн. |
Матрац безпружинний Dream Health Galant зима-літо 3D (Галант зима-літо 3D) | 8 613 грн. |
Матрац безпружинний Dream Health Galant XXL зима-літо 3D (Галант XXL зима- | 9 156 грн. |
Закрити
Рекомендуємо