Модем NETGEAR AC815S
Відео 3Фото 5 |
NETGEAR AC815S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR AC815S
3G модем Netgear Aircard AC815S | 3 344 грн. |
3G модем Netgear Aircard AC815S | 3 437 грн. |
3G/4G Wi-Fi роутер Netgear Aircard AC815S | 4 313 грн. |
Netgear Aircard AC815S STH0019230 | 3 699 грн. |
Модем + WiFi роутер Netgear Aircard AC815S | 3 153 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →