Літня шина Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W 255/50 R19 103 Y 255/50 R19 107 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W
Усі ціни 43 →Шина Nexen N Fera RU1 255/50 R19 107W XL FR | 4 770 грн. |
Nexen N'Fera RU1 255/50 ZR19 107W XL FR | 4 504 грн. |
Nexen N'Fera RU1 255/50 ZR19 107W XL FR | 4 400 грн. |
Nexen N FERA RU1 (255/50R19 107W) | 4 614 грн. |
Nexen NFera RU1 255/50 R19 107W XL | 5 191 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W
Ціни на Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 103Y | від 5 271 грн. | 12 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 255/50 R19 107W | від 4 235 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →