Всесезонна шина Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S 255/65 R17 110 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Усі ціни 36 →Шина Roadstone Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S | 3 658 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S | 3 867 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S | 4 203 грн. |
Nexen Roadian HTX RH5 (255/65R17 110S) | 3 816 грн. |
Всесезонные шины Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S 1000696260 | 3 868 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
Класна гума.Майже не зношується.Достатньо м'яка Не шумна, ціна якість Німа Микола Фуревич: користуюся Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H кілька місяців |
Дорогу тримає добре, до 180 км/год не страшно. Трохи галаслива, але в міру не напружує. У сильний бруд не лазив, думаю краще шосейних шин. На мокрому асфальті зчеплення та гальмування відмінне. З 4-х коліс одне відбалансували насилу. Дуже обнадіює індекс зносу 640, за літній сезон по сухому асфальту - зносу нуль, далі подивимося. Можу порекомендувати як універсальну гуму на всі випадки, взимку на ній краще не їздити. Індекс зносу 640. Цікавий рисунок. М'яка на нерівностях. Хороше зчеплення. Немає користуюся Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H кілька місяців |
Гума гідна. Відмінно тримає суху та мокру дорогу. Води не боїться. Для з'їзду з траси підходить, добре поводиться як на гравії, траві, так і на землі. Але не любить: сильний бруд (відразу замилюється) і колію в асфальті! Потрібно бути обережним. Взимку не експлуатую, тому що не вважаю її зимовою. Для цього є зимова гума. Зносостійка, в міру м'яка, міцна як у боках так і загалом, досить тиха і чіпка за будь-який асфальт (неважко мокрий він або сухий) Бруд та колія – не сильні сторони цієї гуми КВПіА КПТМ Криворіжтепломережа: користуюся Nexen Roadian HTX RH5 245/75 R16 111S більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Ціни на Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S | від 3 628 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →