Зимова шина Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q
Відео 18Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q 205/55 R16 91 Q 205/55 R16 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q
Усі ціни 33 →Шина Roadstone WinGuard Ice 205/55 R16 91Q | 2 421 грн. |
Roadstone WinGuard Ice 205/55 R16 91Q | 2 499 грн. |
Roadstone WinGuard Ice 205/55 R16 91Q | 2 541 грн. |
Nexen Winguard Ice (205/55R16 91Q) | 2 497 грн. |
Roadstone Winguard Ice 205/55 R16 91Q | 2 836 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 6 12 |
Рекомендую, на свою ціну дають дуже добрі враження. Впевнено їдуть як у мокрому снігу, так і у твердому, в дощ на асфальті держак достатньо, як і на сухому. Не гудуть і м'яко проходять нерівності. Якось незрозуміло з розмірами. На 185/65 ширина протектора 155мм, а висота 100мм. Борис Борисов: користуюся Nexen Winguard Ice 185/65 R14 86Q кілька місяців |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q
Ціни на Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91Q | від 2 421 грн. | 33 пропозиції | ||
Nexen Winguard Ice 205/55 R16 91T | від 2 573 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →