Зимова шина Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q
Відео 18Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q 215/55 R17 94 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q
Усі ціни 31 →Roadstone WinGuard Ice 215/55 R17 94Q | 3 392 грн. |
Roadstone WinGuard Ice 215/55 R17 94Q | 3 575 грн. |
Roadstone WinGuard Ice 215/55 R17 94Q | 3 470 грн. |
Nexen Winguard Ice (215/55R17 94Q) | 3 567 грн. |
Зимние шины Roadstone Winguard Ice 215/55 R17 94Q 1000642683 | 3 764 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 6 12 |
Рекомендую, на свою ціну дають дуже добрі враження. Впевнено їдуть як у мокрому снігу, так і у твердому, в дощ на асфальті держак достатньо, як і на сухому. Не гудуть і м'яко проходять нерівності. Якось незрозуміло з розмірами. На 185/65 ширина протектора 155мм, а висота 100мм. Борис Борисов: користуюся Nexen Winguard Ice 185/65 R14 86Q кілька місяців |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q
Ціни на Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice 215/55 R17 94Q | від 3 354 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →