Зимова шина Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T 225/60 R17 103 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T
Усі ціни 70 →Шина Roadstone WinGuard WS SUV WS62 225/60 R17 103T XL шип | 4 096 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike WS62 225/60 R17 103T XL (под шип) | 3 810 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike WS62 225/60 R17 103T XL (под шип) | 3 850 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike WS62 225/60 R17 103T XL (под шип) | 3 775 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike WS62 225/60 R17 103T (під шип) | 4 116 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T
Ціни на Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike WS62 225/60 R17 103T | від 3 543 грн. | 70 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →