Зимова шина Nitto NT90W 265/60 R18 114Q
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nitto NT90W 265/60 R18 114Q 265/60 R18 90 W 265/60 R18 114 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitto NT90W 265/60 R18 114Q
Усі ціни 6 →Nitto NT90W 265/60 R18 114Q XL | 7 767 грн. |
NITTO NT90W 265/60R18 114Q | 7 688 грн. |
Nitto NT90W 265/60 R18 114Q XL | 7 757 грн. |
NITTO NT90W 265/60R18 114Q | 8 227 грн. |
Шина Nitto NT90W 265/60 R18 114Q XL | 8 319 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nitto NT90W 265/60 R18 114Q
Ціни на Nitto NT90W 265/60 R18 114Q |
---|---|---|---|---|
Nitto NT90W 265/60 R18 90W | від 7 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Nitto NT90W 265/60 R18 114Q | від 7 688 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →