Бойлер NOVAtec NT-SP 50
Відео 22Фото 5 |
NOVAtec NT-SP 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NOVAtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NOVAtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NOVAtec NT-SP 50
Усі ціни 13 →Водонагрівач Nova Tec NT-SP 50 | 3 645 грн. |
Бойлер Nova-Tec nt-sp 50 | 3 909 грн. |
Nova Tec NT-SP 50 | 4 399 грн. |
Водонагрівач Nova Tec NT-SP 50 | 3 792 грн. |
Novatec NT-SP-50 | 3 647 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Через два роки вода з бака почала йти з неприємним запахом та іржавого кольору. Розтин показав повністю зруйнований анод і приблизно літрів п'ять сміття у вигляді накипу. Бак був вимитий водою, заміна анод. Після обслуговування та трьох днів експлуатації вода почала битися струмом. Планував міняти ТЕН, але не встиг, бак потік серед ночі з великим тріском і досить хорошим потоком води зверху. Тобто дірка утворилася чимала. Симпатичний зовнішній вигляд. Тен на 1800 Вт. Низька ціна. Саме мій бак потік після двох років експлуатації. користуюся NOVAtec NT-SP 80 місяць і більше |
Водонагрівач мені знадобився для майстерні. При роботі з глиною бажана гаряча вода та й після роботи відмиватися набагато простіше. Спочатку думав повісити 50 літровий бойлер, але подумав гарненько і вирішив, що 35 літрів буде більш ніж достатньо. Знову ж таки менший обсяг набагато швидше нагрівається, так що в цьому є своя конкретна вигода. Вдалий обсяг, який якраз підходить під мої завдання. Бо серед європейських виробників знайти 35 літрову модель складно. У них баки найчастіше бувають на 50 або 15 літрів, але 15 це занадто мало, а 50 вже забагато. ТЕН для такого обсягу досить потужний. Він прогріває ці 35 літрів до 60-65 градусів за годину з копійками. Додам, що ТЕН тут не звичайний залізний, як в інших моделях, а з мідною оболонкою, яка у воді не корродирует і відмінно проводить тепло. Якщо вже говорити про захист від корозії, то треба згадати і сталевий бак, надійно захищений двома методами: емальуванням та електрохімічним протекторним захистом (магнієвий анод). Тож семирічна гарантія виробника на бак це не порожні слова. Температуру води можна регулювати, змінюючи параметри термостата. Для контролю температури є простий і дуже приблизний механічний термометр. Відчизняний виробник. Може це і не важливо, але мені здається правильним, що мої гроші залишаться в країні і хтось із них отримає зарплату, на них куплять вітчизняний метал і т.д. Шумить при нагріванні. Перші пару місяців цього не було, а зараз бак видає звук, схожий на звук електричного чайника, що прогрівається. Схоже, що причина у відкладеннях накипу, які з'являються на ТЕН з часом. Добре хоч звук тихий. |
Додати відгук
Модификації NOVAtec NT-SP 50
Ціни на NOVAtec NT-SP 50 |
---|---|---|---|---|
NOVAtec NT-SP 35 | від 3 390 грн. | 4 пропозиції | ||
NOVAtec NT-SP 50 | від 3 645 грн. | 14 пропозицій | ||
NOVAtec NT-SP 80 | від 3 950 грн. | 15 пропозицій | ||
NOVAtec NT-SP 100 | від 4 773 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →