Комп'ютерне крісло Nowy Styl Hip-Hop R
Відео 2Фото 5 |
Nowy Styl Hip-Hop R |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу на замовлення.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Hip-Hop R
Кресло офисное Новый Стиль HIP HOP R White AL70 (Кожа Люкс) | 19 418 грн. |
Кресло офисное Новый Стиль HIP HOP R Black AL70 (Microfibre) | 17 097 грн. |
Кресло офисное Новый Стиль HIP HOP R Black AL70 (Contract) | 17 097 грн. |
Кресло офисное Новый Стиль HIP HOP R Black AL70 (Кожа Люкс) | 19 144 грн. |
Кресло офисное Новый Стиль HIP HOP R White AL70 (Microfibre) | 17 631 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості комп'ютерного крісла Nowy Styl Hip-Hop R:
- Ролики з функцією самоторможения
РекомендуємоПорівняти в таблиці →