Комп'ютерне крісло Nowy Styl Network GTP
Фото 3 |
Nowy Styl Network GTP |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу на замовлення.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Network GTP
Усі ціни 10 →Офісне крісло Новий Стиль NETWORK GTP OH/5 C-11 | 3 129 грн. |
Офісне крісло Network GTP Tilt PL62 Nowy Styl | 3 002 грн. |
Крісло Nowy Styl NETWORK ordf GTP OH/5 C-6 | 3 129 грн. |
Крісло Nowy Styl NETWORK ordf GTP OH/3 C-11 | 3 129 грн. |
Крісло Nowy Styl NETWORK ordf GTP OH/3 C-38 | 3 129 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →