Теплова завіса OLEFINI Mini 800 Mini 800S
від 11 945 до 20 727 грн. Порівняти ціни 15 →Тип:електричний Потужність:4.5 кВт Дальність:2.3 м Продуктивність:1040 м³/годину |
Модифікації OLEFINI Mini 800 1
Характеристики
OLEFINI Mini 800S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OLEFINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OLEFINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OLEFINI Mini 800 Mini 800S
Сортувати
Тепловая завеса Olefini MINI-800S 4.5 кВт | 15 000 грн. |
Теплова завіса Olefini Mini 800S Intellect new | 13 715 грн. |
Тепловая завеса OLEFINI MINI 800S | 12 583 грн. |
Теплова завіса Olefini Mini 800S Intellect | 15 988 грн. |
Теплова завіса Olefini Mini 800S Intellect | 17 372 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо