Заглибний насос Optima WQ15-14G
Optima WQ15-14G поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima WQ15-14G
Усі ціни 24 →Насос занурювальний фекальний OPTIMA вихровий WQ15-14G 1500Вт Hmax 15м 15м | 8 230 грн. |
Optima WQ15-14G | 8 230 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQ15-14G 1.5 кВт 171013032256 | 8 230 грн. |
Насос фекальный Optima WQ15-14G 1.5 кВт | 8 200 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом Optima WQ15-14G 1,5кВт | 8 230 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima WQ15-14G
Ціни на Optima WQ15-14G |
---|---|---|---|---|
Optima WQ10-12G | від 5 909 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima WQ15-14G | від 7 572 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima WQ15-15QG | від 9 597 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →