Літня шина Orium SUV 701 225/55 R18 98V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium SUV 701 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium SUV 701 225/55 R18 98V
Усі ціни 37 →Шина Orium 701 SUV 225/55 R18 98V | 3 454 грн. |
Orium 701 SUV 225/55 R18 98V | 3 498 грн. |
Orium 701 SUV 225/55 R18 98V | 3 744 грн. |
Orium SUV 701 225/55 R18 98V | 3 360 грн. |
Orium SUV 701 (225/55R18 98V) | 3 825 грн. |
ще 20 пропозицій
Поставив на туксон супер шини нешумна добрий протектор немає Андрей Иванов: користуюся Orium SUV 701 225/65 R17 106H кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Orium SUV 701 225/55 R18 98V
Ціни на Orium SUV 701 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Orium SUV 701 225/55 R18 98V | від 3 360 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →