Зимова шина Orium Winter 205/65 R15 94T
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Winter 205/65 R15 94T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Winter 205/65 R15 94T
Усі ціни 31 →Шина Orium Winter 205/65 R15 94T | 2 468 грн. |
Orium Winter 205/65 R15 94T | 2 755 грн. |
Orium Winter (205/65R15 94T) | 2 471 грн. |
Orium Winter 205/65 R15 94T | 2 925 грн. |
Зимние шины Orium Winter 205/65 R15 94T 1001198044 | 2 562 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив гуму тому, що була така ж літня і всі кажуть, що її виробляє піреллі. По снігу та сніговій каші їде і в принципі по льоду теж їде на швидкості близько 120 км. на годину машина плаває на всі боки. У мене повний привод і щоб розуміти як вона веде себе на інші машини я не знаю, але думаю, що буде поводитися гідно Низька шумність і прохідність низька ціна, але якщо додати гривень 200-300 можна взяти і повноцінну піреллі Плаває на швидкості, по снігу та льоду дуже погано гальмує користуюся Orium Winter 195/65 R15 95T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →