Рюкзак Osprey Ace 50 50 л
Відео 3Фото 15 |
Osprey Ace 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Ace 50 50 л
Рюкзак туристический Рюкзак туристический Osprey Ace 50 Orange Sunset O/S | 9 746 грн. |
Рюкзак Osprey Ace 50 Blue Hills (009.2132) | 9 745 грн. |
Рюкзак туристический Рюкзак туристический Osprey Ace 50 Blue Hills O/S син | 9 746 грн. |
Рюкзак Osprey Ace 50 Orange Sunset (009.2131) | 9 745 грн. |
Відеоогляди
Модификації Osprey Ace 50
Ціни на Osprey Ace 50 |
---|---|---|---|---|
Osprey Ace 38 38 л | від 8 845 грн. | 31 пропозиція | ||
Osprey Ace 50 50 л | від 9 745 грн. | 4 пропозиції | ||
Osprey Ace 75 75 л | від 10 595 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →