Литий диск Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x120 ET40 DIA76,9
Відео 4Фото 5 | від 21 981 до 32 856 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76.9 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x120 ET40 DIA76,9 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 10,5x21/5x120 ET40 DIA76,9
Сортувати
OXIGIN 18 R21 W10.5 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black | 29 414 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W10.5 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black OXACHTZE10521K140B | 29 180 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W10.5 PCD5x120 ET40 DIA76.9 Black | 30 195 грн. |
OXIGIN 18 R21 W10.5 PCD5x120 ET40 DIA76.9 BFP | 32 856 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x21 5x120 ET40 DIA76,9 (black) (1000842797) | 21 981 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі