Литий диск Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET42 DIA65,1
Відео 4Фото 5 | від 14 792 до 21 711 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET42 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET42 DIA65,1
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W9.0 PC | 17 499 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x120 ET42 DIA65.1 Black OXACHTZEHN0920K242B | 19 723 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (9J x 20 5x120 ET42 DIA65.1) Black На замовлення з Європ | 21 711 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x120 ET42 DIA65.1 Black | 20 409 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x120 ET42 DIA65.1 Black Full Polished OXACHTZ | 19 954 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x120 ET42 DIA65.1 Black Full Polished | 20 648 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x120 ET42 DIA65,1 (black full polished undercut) (10 | 16 196 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x120 ET42 DIA65,1 (black) (1000842439) | 14 792 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі