Збірної диск OZ Racing Botticelli III 8x19/5x112 ET36 DIA79,1
Відео 1Фото 7 | від 70 853 грн. Порівняти ціни 2 → |
Модифікації OZ Racing Botticelli III 170
Характеристики
OZ Racing Botticelli III 8x19/5x112 ET36 DIA79,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Botticelli III 8x19/5x112 ET36 DIA79,1
OZ BOTTICELLI III (8J x 19 5x112 ET36 DIA79.1) MATT BLACK На замовлення з | 70 853 грн. |
OZ BOTTICELLI III (8J x 19 5x112 ET36 DIA79.1) CHRYSTAL TITANIUM На замовл | 70 853 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі