Литий диск OZ Racing Superturismo LM 7x17/4x100 ET37 DIA68,1
Відео 3Фото 4 | від 17 079 до 17 762 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo LM 70
Характеристики
OZ Racing Superturismo LM 7x17/4x100 ET37 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo LM 7x17/4x100 ET37 DIA68,1
Сортувати
OZ SUPERTURISMO LM (7J x 17 4x100 ET37 DIA68.1) MATT RACE SILVER BLACK LET | 17 079 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (7J x 17 4x100 ET37 DIA68.1 MATT RACE SILVER BLACK LETT | 17 762 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (7J x 17 4x100 ET37 DIA68.1) MATT GRAPHITE SILVER LETTE | 17 079 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (7J x 17 4x100 ET37 DIA68.1 MATT GRAPHITE SILVER LETTER | 17 762 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі