Литий диск OZ Racing Ultraleggera HLT 8,5x19/5x120 ET29 DIA79
Фото 14 | від 33 933 до 42 125 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):79 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації OZ Racing Ultraleggera HLT 78
Характеристики
OZ Racing Ultraleggera HLT 8,5x19/5x120 ET29 DIA79 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Ultraleggera HLT 8,5x19/5x120 ET29 DIA79
Сортувати
OZ ULTRALEGGERA HLT (8.5J x 19 5x120 ET29 DIA79.1) MATT RACE SILVER На зам | 40 460 грн. |
OZ ULTRALEGGERA HLT (8.5J x 19 5x120 ET29 DIA79.1 MATT BLACK) | 35 330 грн. |
OZ ULTRALEGGERA HLT (8.5J x 19 5x120 ET29 DIA79.1) MATT BRONZE На замовлен | 40 460 грн. |
OZ ULTRALEGGERA HLT (8.5J x 19 5x120 ET29 DIA79.1) Matt Graphite Silver На | 40 460 грн. |
OZ ULTRALEGGERA HLT (8.5J x 19 5x120 ET29 DIA79.1) White На замовлення з Є | 40 460 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі