Підгузки Pampers Premium Care 2 / 20 pcs
Відео 2Фото 5 | Товар застарів Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 4 – 8; Упаковка (шт): 20; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Premium Care 2 / 20 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Premium Care 2 / 20 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 2 / 20 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 2 / 23 pcs | від 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care 2 / 46 pcs | від 476 грн. | 9 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 2 / 68 pcs | від 679 грн. | 11 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 2 / 88 pcs | від 909 грн. | 8 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 2 / 94 pcs | від 1 141 грн. | 1 пропозиція |