Акумулятор Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Відео 36 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh |
|
Комплект з чотирьох малогабаритних японських нікель-металгідридних (Ni-MH) ААА-акумулятора високої місткості з низьким рівнем саморозряду. Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для живлення різних гаджетів, побутової, електронної та електромеханічної техніки. Найдоцільніше їх використання з пристроями, штатний режим яких вимагає підвищених розрядних струмів.
Порівняно з батареями інших виробників, майже не схильні до ефекту «пам'яті», який знижує робочу ємність при неповному циклировании. Забезпечують вражаюче високу тривалість автономної роботи навіть при низькій температурі оточення (-20 °C). Важливою фірмовою особливістю акумуляторів Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh є їх низький саморозряд. Виробником гарантується збереження 85% запасеної енергії після 12 місяців зберігання (звичайні Ni-MH акумулятори за теж час втрачають понад 50% енергії). Чудово підійдуть для живлення різних енергоємних іграшок (музичних, світлових, малогабаритних саморушних), забезпечують тривалу роботу бездротових клавіатур і мишей, пультів дистанційного керування дронів, джойстиків ігрових консолей і сумісних моделей ліхтарів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Усі ціни 9 →Акумулятор Panasonic Eneloop Pro AAA 930 mAh NI-MH * 4 (BK-4HCDE/4BE) BK-4 | 1 143 грн. |
Panasonic Акумулятор Panasonic Eneloop Pro AAA 930 mAh NI-MH * 4 (BK-4HCDE | 1 143 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop Pro AAA 930 мА·год 4BP 4 шт. (BK-4HCDE/4CP) | 1 143 грн. |
Акумулятор PANASONIC Eneloop Pro AAA/R03 930mAh (4шт) | 1 163 грн. |
Акумулятор Ni-MH AAA/HR03 930mAh 4шт Eneloop Pro PANASONIC | 1 190 грн. |
Модификації Panasonic Eneloop Pro
Ціни на Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 1xAAA 930 mAh | від 239 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop Pro 2xAAA 930 mAh | від 474 грн. | 24 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh | від 950 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh + case | від 924 грн. | 12 пропозицій |