Дитяча спецтехніка Peg Perego John Deere Ground Loader
Відео 6Фото 10 |
Peg Perego John Deere Ground Loader
Вік:від 3-х років
Дизайн:спецтехніка
Вага дитини:до 40 кг
Час їзди:до 40 хв
Макс. швидкість:7.3 км/год
Кількість передач:2 шт
Всі характеристики
Купити Peg Perego John Deere Ground Loader
Детский электромобиль Peg-Perego John Deer Ground Loader (OR 0068) | 18 500 грн. |
Peg-Perego John Deere Ground Loader (OR 0068) | 16 500 грн. |
Екскаватор Peg-perego John deer Ground Loader 0068 12 В зелений | 21 320 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Peg Perego John Deere Ground Loader:
- Регульований підлокітник на сидінні
- Управління ковшем відбувається з водійського місця
РекомендуємоПорівняти в таблиці →