Бойлер Perla NTS 80 R PL
Perla NTS 80 R PL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perla NTS 80 R PL
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Perla Nts 80V 1,5K (RE) | 4 684 грн. |
PERLA NTS 80V 1,5K | 4 536 грн. |
Водонагреватель Perla NTS 80 V | 4 941 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Perla NTS 80V 1,5K (RE) EU | 4 428 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Perla NTS 80V 1,5K (RE) | 4 584 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →