Всесезонна шина Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T
Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T 245/70 R16 111 T 245/70 R16 113 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T
Усі ціни 34 →Шина Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T XL | 3 625 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 245/70 R16 111T XL | 3 620 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 245/70 R16 111T XL | 4 380 грн. |
Petlas Explero PT421 A/T 245/70 R16 111T XL | 3 721 грн. |
Petlas Explero PT421 (245/70R16 111T) | 3 615 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T
Ціни на Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T |
---|---|---|---|---|
Petlas Explero PT421 245/70 R16 111T | від 3 586 грн. | 34 пропозиції | ||
Petlas Explero PT421 245/70 R16 113Q | від 5 902 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →