Літня шина Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T
Усі ціни 26 →Шина Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104/102T | 3 232 грн. |
Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104/102T PR8 | 2 858 грн. |
Petlas Full Power PT835 (195/65R16C 104T) | 2 859 грн. |
Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104/102T PR8 | 3 140 грн. |
Petlas Fullpower PT835 195/65 R16C 104/102T | 3 185 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T
Ціни на Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Power PT835 195/65 R16C 104T | від 2 850 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →