Акумулятор / батарейка Philips 1xCR1220 (CR1220/00B)
Philips 1xCR1220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 1xCR1220
Усі ціни 11 →Philips Philips Lithium CR [CR1220/00B] CR1220/00B | 63 грн. |
PHILIPS Lithium CR 1220 BLI 1 (CR1220/00B) | 63 грн. |
Philips Lithium CRCR1220/00B CR1220/00B | 119 грн. |
Батарейка Philips (CR1220/00B) CR1220/00B | 63 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →