Спальний мішок Pinguin Blizzard 190 (2102.190)
Pinguin Blizzard 190 |
|
Представник лінійки спальних мішків типу ковдра торгової марки Pinguin (Чехія) належить до трисезонних рішень. Модель характеризується досить великими розмірами в складеному вигляді й важить майже 1.8 кг, що робить її оптимальним вибором для кемпінгу, автомобільних поїздок на природу, виїздів на риболовлю чи полювання. Захистити користувача від холоду в міжсезоння покликаний як 2-шаровий синтетичний утеплювач, так і регульований за допомогою затяжок напівкруглий капюшон.
Спальний мішок Pinguin Blizzard 190 подбає про теплий сон туриста за температур повітря близько 4 °C вище нуля. Заявлено, що спальник збереже свою ефективність і під час заморозків, оскільки значення межі комфорту знаходиться на позначці 1 °C морозу. У достатньо теплу погоду модель допустимо повністю розстебнути й використовувати в ролі звичайної ковдри, також передбачена можливість з'єднання двох виробів в один.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Купити Pinguin Blizzard 190
Усі ціни 88 →Спальний мішок Pinguin Blizzard 190 (Blue/left) | 3 939 грн. |
Спальник Pinguin Blizzard / 190cm left, blue | 3 939 грн. |
Спальный мешок Pinguin Blizzard (4/-1°C), 190 см (Wide) - Left Zip, Blue ( | 5 207 грн. |
Спальний мішок Pinguin Blizzard PFM 190 (Blue, Left Zip) PNG 239355 | 4 329 грн. |
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні