Мотошина Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/100 -18 59M
Відео 2 | Товар застарів 5 657 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: M; |
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/100 -18 59M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/100 -18 59M
Ціни на Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/100 -18 59M |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion MX Extra-X 80/100 -21 51M | від 2 701 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M | від 3 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 R19 57M | від 3 005 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/90 R19 62M | від 3 426 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 -19 66M | від 3 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 R19 66M | від 3 791 грн. | 4 пропозиції |