Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 100H | 5 089 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 100H | 5 535 грн. |
Pirelli Winter SottoZero Serie 3 225/60 R18 100H | 4 870 грн. |
Pirelli Winter Sotto Zero 3 225/60 R18 100H 66622 | 5 215 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 100H | 5 159 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H | від 4 870 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H | від 6 963 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H BMW/Mini | від 9 724 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat | від 6 352 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat BMW/Mini | від 6 100 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →