Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Pirelli Winter Sottozero 3 285/35 R20 100W | 18 407 грн. |
Pirelli SottoZero Serie III 285/35 R20 100W 2572100 | 16 184 грн. |
Pirelli SottoZero Serie III 285/35 R20 100W | 17 545 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W | від 16 184 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W Maserati | від 15 869 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104V | від 11 651 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104V Mercedes-Benz | від 7 790 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104W | від 73 431 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104W McLaren | від 80 388 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →