Зимова шина Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V 295/30 R19 100 V 295/30 R19 100 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V
Pirelli WINTER SOTTOZERO SERIE II 295/30 R19 100V XL FR L (9039741682) | 10 960 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 2 295/30 R19 100V | 17 782 грн. |
Pirelli SottoZero Serie II 295/30 R19 100V XL | 15 729 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V
Ціни на Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V | від 10 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 295/30 R19 100V Porsche | від 7 420 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо