ДБЖ Powercom MRT-1000 1000 ВА
Відео 2Фото 4 |
Powercom MRT-1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MRT-1000 1000 ВА
Усі ціни 21 →ИБП Powercom MRT-1000 | 24 804 грн. |
Powercom MRT-1000 Schuko офіційна гарантія | 19 199 грн. |
Powercom Powercom MRT-1000 LCD 1000VA PF=1 online RS232 USB 2 Schuko | 20 220 грн. |
ДБЖ Powercom MRT-1000 1000VA RS232 USB 2 Schuko LCD | 20 220 грн. |
Powercom Macan MRT-1000 Schuko | 19 489 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom MRT-1000
Ціни на Powercom MRT-1000 |
---|---|---|---|---|
Powercom MRT-1000 1000 ВА | від 17 851 грн. | 21 пропозиція | ||
Powercom MRT-1500 1500 ВА | від 21 909 грн. | 14 пропозицій | ||
Powercom MRT-2000 2000 ВА | від 30 689 грн. | 21 пропозиція | ||
Powercom MRT-3000 3000 ВА | від 31 498 грн. | 22 пропозиції |