Зимова шина Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H
Відео 23Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H
Усі ціни 33 →Шина Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H | 1 498 грн. |
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H | 1 624 грн. |
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H | 1 521 грн. |
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H | 1 708 грн. |
Premiorri ViaMaggiore Z Plus (195/65R15 91H) | 1 536 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 6 5 10 |
Хороші враження від шин Premiorri ViaMaggiore Z Plus [195/65R15],машина Вольксваген Кадді веде себе впевнено, шини згладжують дрібні вибоїни і опуклості там де на літній шині все це відчувалося.Чекав завищені шуми про які все говорили-нічого норме.Пока ще не було снігу та ожеледиці але схоже що все буде ОК. Машина на швидкості 90 км йде плавно, впевнено, комфортно. користуюся Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H менше місяця |
Росава респект. Недаремно за тиждень підскочила ціна. Багато хто пише, що шини сильно шумлять. Не згоден. Шум є, але поміркований. У мене літній Клебер голосніше. Преміори м'яка, чудово керується, дуже комфортна шина. Сподіваюся, у мороз відмінно відпрацьовуватиме. Впевнений, що посадити будь-кого за кермо і не говорити, що він їде на Росаві, то навряд він зрозуміє, на чому їде. Я їздив на різних зимових шинах і можу сказати, що ця модель є дуже гідним конкурентом дорожчим виробникам. Поки немає снігу, говорити про недоліки зарано. користуюся Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H тиждень рекомендую купити обов'язково |
Відкатав на цій гумі 3 сезони, ~30Тіс Км. До цього була звичайна Преміорі Віамаджіоррі. З Плас понравилася більше. Особливо у місті. Найкраще вигрібаеться зі снігової каші та сугробів. Краще грібатися заднім ходом, коли доводиться виїжджати "в розгойдування". Взимку 2020-2021 вигрібався там, де інших виштовхували. По трасі відчуваюсь теж впевнено. У зимових гірськолижних Карпатах на відмінно. Важливо – гарно тримає удари по ямах. Вижила як сама гума, так і диски. До Преміорі було 2 комплекти більш відомих брендів. Порівняно з ними – дуже гарно. Авто Форд Мондео 4. Розмір 205*60*16. Співвідношення ціна-якість. Тримає дорогу та прохідність снігом на 4+. Тримає удари. Балансування без проблем. Шум. Чи не критично, але є. Трохи жорсткувата, але це плата за міцну боковину. Ну і назву з "Z" треба міняти :-) Alexander Pushkar: користуюся Premiorri ViaMaggiore Z Plus 205/60 R16 92H більше року |
Показано 3 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H
Ціни на Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91H | від 1 494 грн. | 33 пропозиції | ||
Premiorri ViaMaggiore Z Plus 195/65 R15 91T | від 1 548 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →