Підсилювач Pro-Ject Stereo Box DS
Фото 3 |
Pro-Ject Stereo Box DS
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):35 Вт
Входи:USB
Входів RCA:4 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики Stereo Box DS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Stereo Box DS
Pro-Ject Stereo Box DS czarny | 43 624 грн. |
Pro-Ject Stereo Box DS3 (Czarny) | 47 027 грн. |
Pro-Ject Stereo Box DS3 (Srebrny) | 47 027 грн. |
Додаткові функції і можливості підсилювача Pro-Ject Stereo Box DS:
- ЦАП Texas Instruments PCM 2706
РекомендуємоПорівняти в таблиці →