Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 400x1200
від 8 352 до 12 339 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 400x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 400x1200
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 400x1200 | 12 339 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 400x1200 | 8 423 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 400x1200 | 8 352 грн. |
Закрити
Рекомендуємо