Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 600x2000
від 10 767 до 21 310 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 600x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 600x2000
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 600x2000 | 11 539 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 600x2000 | 21 310 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 600x2000 | 10 767 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x2000 | 14 589 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x2000 | 14 442 грн. |
Закрити
Рекомендуємо