Наручний годинник Q&Q VR94J003Y
Q&Q VR94J003Y |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q&Q 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q&Q.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q&Q VR94J003Y
Наручний годинник Q&Q VR94J003 Чорний (Білий екран) на батарейці | 685 грн. |
Наручний годинник Q&Q VR94J003 Зручний Чорний (Білий екран) | 670 грн. |
Наручний годинник Q&Q VR94J003 Чорний (Білий екран) на батарейці | 670 грн. |
Наручний годинник з міцним мінеральним склом Q&Q VR94J003 Чорний (Білий ек | 670 грн. |
Дуже сподобалися, на малюнку вони грубіше виглядають ніж у реалі. До того ж якість порадувала, за таку ціну товар просто відмінний)) і особливо дякую виробнику за підсвічування стрілок, і цифр (там інша фарба, тому вони світять слабше і не так довго) Якість, зручність, ціна, дизайн моделі Немає користуюся Q&Q VR94J005Y тиждень рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →