Душова кабіна Radaway Fuenta KDJ 100x90 ліва
Фото 6 | Товар застарів 25 214 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1000x900x1950; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; |
Radaway Fuenta KDJ 100Lx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta KDJ 100Lx90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 381044-01L — колір скла: прозоре
- арт. 381044-05L — колір скла: графітове
- арт. 381044-08L — колір скла: коричневе
- арт. 381044-12L — колір скла: интимато
Модификації Radaway Fuenta KDJ
Ціни на Radaway Fuenta KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta KDJ 80x80 права | від 32 747 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 80x90 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 80x90 права | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 80x100 ліва | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 80x100 права | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x80 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x80 права | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x90 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x90 права | від 33 222 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x100 ліва | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 90x100 права | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 100x80 ліва | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 100x90 права | від 33 696 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 100x100 ліва | від 34 210 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 100x100 права | від 34 210 грн. |
Radaway Fuenta KDJ 120x80 права | від 34 210 грн. |